HAKKIMIZDA

Tasarımcımız Karin Niyage 2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olmuş ve sonrasında bir ilaç firmasında çalışmıştır. Daha sonra kariyer değişikliği yapmak amacıyla La Salle Academy'de Moda Tasarımı eğitimini tamamlamış ve kendi adıyla Kadın Giyim markasını kurmuştur. 

Karin Niyage markası şıklıkla beraber rahatlığa da önem veren kadınlara hitap ediyor. Giysiler, dinamik kadınlar düşünülerek aksesuar ve ayakkabı değişimiyle gündüzden geceye geçiş yapılabilecek şekilde tasarlandı. Çevreye duyarlı bir marka olan KN markası koleksyonlarında çoğunlukla doğal (keten, pamuk, lyocell, viskon) kumaşlara yer vermektedir. Ayrıca ürünler geri dönüşümlü kraft torbalarda satılmaktadır. 

KN markası çeşitliliğe önem verdiği için vücuda oturan parçaların yanında rahat kesimlerde modellere de yer vermektedir. Amacı tasarım ürünleri ulaşılabilir fiyatlara müşterilerine ulaştırmak olan marka sanat, doğa, mimari ve dünya modasından ilham almaktadır. Tasarımcı Dünyadaki trendleri takip etmenin önemine inanmanın yanı sıra trendleri kendi zevkiyle yoğurup daha uzun vadeli kullanılabilecek parçalar yaratma amacını taşıyor. Her yerde bulunabilecek ürünlerdense kendi tarzını yansıtan, bir şekilde anti-basic olarak adlandırılabilecek bir akımı takip ediyor. Her üründe farklı bir detay olmasına özen göstererek müşteriyi cezbetmeyi amaçlıyor. Bu bağlamda kendini ve vücudunu tanıyan, farklı olmaktan çekinmeyen güçlü kadınlara hitap ediyor.