HEM DOĞAYA HEM İNSANA DOST TASARIMLAR

Stil sahibi tasarımlarıyla Karin Niyage; her yeni tasarımında sürdürülebilirlik, doğal kumaş kullanımı, dayanıklılık ve konfor ilkelerini gözetiyor. Doğanın ve doğallığın izini süren çevre ve insan dostu tasarımlar, KN koleksiyonunu ayrıcalıklı kılan özel detaylar arasında yer alıyor. KN ile Türkiye’de kaliteli, şık ve doğal giyim yeni bir hayat buluyor. Karin Niyage koleksiyonları konforu ve şık görünümü bir arada arayanları çağırıyor!

Modada Sürdürülebilirlik Lüks Değil!

Dünya kaynaklarının verimli kullanımı, uzun ömürlü kıyafet seçimi, doğal ve organik içerikli kumaş tercihi, çevresel koşulların da etkisiyle moda dünyasının yeni trendlerini oluşturuyor. Tüm Karin Niyage tasarımları, sürdürülebilir modanın bir emsali niteliğinde! Doğal ham maddeler ile üretilen parçalarıyla KN, sizleri doğaya dost bir yolculuğa davet ediyor:

  • Doğa ve insan dostu kıyafetlerin lüks olduğu inancı aslında gerçeği yansıtmıyor. Dayanıklı tasarımlar, uzun ömürlü kullanım imkanı sunduğu için aslında kıyafete akıllıca bir yatırım yapılıyor.
  • Doğal ham maddelerden hazırlanan kıyafetler, doğa üzerinde minimum etki bırakırken sizin de kendinizi doğal kumaşlar içerisinde daha konforlu hissetmenize yardımcı oluyor. Doğada çözünür kumaşlar, sürdürülebilir tüketim anlayışını yansıtıyor.
  • Ter emici ve nefes alan özelliğe sahip doğal kumaşları ile KN, özellikle sıcak yaz aylarında favoriniz olacak parçalara imza atıyor. Doğal içerikli pamuk, viskon ve keten kumaşlar rahat ve şık bir görünümün anahtarını sizlere sunuyor.  

Doğal Ham Maddeler ve Kaliteli Dikiş için Karin Niyage

Karin Niyage, yaza renk katan modelleriyle, doğaya dair hassasiyet duyan her stil sahibi güçlü kadının dolabında yer alacak tasarımlara imza atıyor. Doğal ham maddeleri kaliteli dikiş ile tamamlayan, sezon trendlerine yön veren kıyafetler, her sezon giyilebiliyor.

Peki, KN imzalı tasarımlar arasında neler var?

  • Yaz stilinin anahtar parçası olan KN şortlar, keten viskon karışımlı kumaşlar kullanılarak tasarlanıyor. Yaz boyu minimal bir görünüm ve serinlik vaadediyor.
  • KN volanlı elbise, viskon ve pamuk karışımlı kumaşıyla bu yazın çok rahat ve havalı geçeceğini müjdeliyor.
  • Karin Niyage beyaz crop top bluz, stil sahibi bir görünüme kavuşmanızı sağlayan tasarımını pamuklu kumaşıyla tamamlıyor ve dolabınızın vazgeçilmezleri arasında yerini sağlamlaştırıyor.
  • Dolabınızın yıldızı olacak yırtmaçlı pantolon, pamuklu kumaşıyla, stilinizi konforla buluşturuyor.
  • Viskon ve keten karışımlı gömlek, nefes alan kumaşıyla adeta rahatlığın eş anlamlısı oluyor. Mendil yaka model klasiklerin dışında bir görünüme sahip olduğu için akıllarda iz bırakıyor.  
  • %100 viskon içerikli kumaşla hazırlanan rengarenk kimonolar, cıvıl cıvıl renklerle dolaplara ve plajlara yazı getiriyor.

Siz de dolabınızdaki parçaları sürdürülebilir kılarak doğaya dost bir stil anlayış oluşturabilirsiniz. Doğal ham maddeler ile hazırlanan, kaliteli dikiş ile sunulan KN giyim ürünlerini hemen sipariş verebilir, dolabınızda uzun ömürlü parçalara “Merhaba!” diyebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmaktadır.